بهترین محصولات چاپی و تبلیغاتی برای حضور در نمایشگاه

هر سال جدید فرصت­‌های جدید برای ما ایجاد می­‌کند. نمایشگاه­‌ها ویترین محصولات، خدمات و کارهای جدید هستند. اگر در حال بازدید از یک برند یا صنعت هستید مطمئن شوید که بازار درست را انتخاب نموده‌­اید. البته با بروشور تبلیغاتی و کارت­ ویزیت اطاعت خوبی در اختیار بازدیدکنندگان بگذارید ولی بیشتر از این­ها می­توانید انجام دهید.

چه محصولاتی را باید به نمایشگاه بیاوریم؟
قبلاً به چاپ کارت ویزیت و چاپ بروشور تبلیغاتی اشاره کردیم. اطمینان حاصل کنید که آنها به روز هستند، به خوبی طراحی حرفه­‌ای و چاپ شده­‌اند – شما تنها شرکتی نیستید که برای تجارت بازدیدکنندگان رقابت می­کند. با این وجود، برای تبلیغات موثر راه‌­های دیگری هم وجود دارد که می­توانید استفاده کنید.

بهترین محصولات تبلیغاتی و چاپی برای حضور در نمایشگاه
در اینجا به ۷ محصول که باید در نمایشگاه به‌همراه داشته باشید، اشاره می‌­کنیم:

پوستر چیست؟
پوستر به شما کمک می­کند تا با بزرگنمایی، مشتریان را به سمت خود بکشانید. پوستر از سایز A4 تا ابعاد ۶۰ در ۹۰ سانتی‌متر وجود دارند. یک تصویر برجسته یا یک عنوان زیرکانه روی پوستر باعث جلب توجه مردم به سمت شما می­شود تا محصولات خود را به آن­ها معرفی نمایید.

استند نمایشگاهی
نمایشگاه شما به این نوع ابزار تبلیغاتی نیاز دارد.

نمایشگاه شما به این نوع ابزار تبلیغاتی نیاز دارد. با داشتن ۲ متر طول و ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ میلی‌متر عرض، یک ابراز مناسب برای تبلیغات و جلب توجه مردم است. این بنرها سبک، کم حجم وقابل حمل توسط یک کیس که امکان استفاده طولانی مدت را برای شما فراهم می­کند. خلاصه یک گزینه عالی برای نمایشگاه‌­های تجاری است.

چاپ بنر
چاپ بنر را می توان به هر سطحی نصب کرد. پارتیشن­‌ها، رومیزی و سایر مبلمان اطراف شما بلافاصله وقتی با بنر پوشانده شوند، بسیار موثر و منحصر به فرد در عرصه بازاریابی خواهند شد.

بروشور چیست؟
هدایای تبلیغاتی باعث ماندگاری برند شما در ذهن بازدیدکنندگان نمایشگاه می‌شود .

زمانی که توجه بازدیدکنندگان به غرفه شما توسط ابزارهای تبلیغاتی بزرگ مثل بنرها جلب شد، یک بروشور حرفه­‌ای از شرکت به آنها اطلاعات بیشتری در مورد محصولات، خدمات و شغل شما می‌­دهد. در کنار اهدا کردن بروشور تبلیغاتی و کارت ویزیت شرکت خود (برای آشنایی بیشتر با خدمات شما)، بهتر است برای جلب توجه بیشتر از هدایای تبلیغاتی نیز استفاده کنید. هدایای تبلیغاتی باعث ماندگاری برند شما در ذهن بازدیدکنندگان نمایشگاه می‌شود .

قاب­ پایه­‌دار یا بک لایت چیست؟
کم فضا هستند؟ قاب­‌های پایه‌­دار یا همان بک لایت ها فضای کمی برای چاپ مطلب در اختیار شما قرار می­‌دهند اما یک روش موثر و مقرون به صرفه برای برجسته کردن موضوع مد نظر شما هستند.

تبلیغات در فضای باز چقدر مؤثر است؟
چرا صبر کنیم تا بازدیدکنندگان وارد سالن شوند؟ تبلیغات فضای باز در نزدیکی ورودی و مسیر محل برگزاری، باعث ماندگاری نام تجاری شما در ذهن بازدیدکنندگان قبل از ورود به سالن می­شود. این یک شروع فوق‌­العاده در دنیای رقابتی بازاریابی امروز است.